тел: (098) 686-99-99 (093) 540-99-99

Виробництво

     Ми з радісттю вітаємо, Вас, на нашому сайті.
   Художня ковка - це дуже красивий і популярний у наш час вид мистецтва. Ще здавна люди, тільки навчившись виплавляти з залізної руди метал, почали виготовляти свої перші примітивні, але уже на той час, гарні та практичні ковані вироби - сокири, наконечники до стріл та списів, прикраси, тощо. Ковка була одним з основних способів обробки металу за багато тисяч років до нашої ери.

Наше виробництво полягає у виготовленні виробів з металу. Майстри нашої кузні виготовляють будь-які ковані вироби, від великих декоративних елементів інтер'єру, до об'ємних кованих бесідок, воріт, навісів і т. д. Також, виконуємо замовлення, пов'язані з виготовленням металоконструкцій всіх типів і різних архітектурних споруд і форм з металу.
Місцезнаходження та детальну схему проїзду до нас дивіться на карті у розділі КОНТАКТИ

Порядок взаємодії компанії з замовником:

  • під час телефонної розмови, замовник повідомляє нашому менеджеру коли і куди треба приїхати інженеру-тому, хто заміряє;
  • у процесі роботи, інженер уточнює побажання і нюанси замовника щодо виготовлення та установки майбутнього виробу;
  • тільки після замірів і враховуючи всі нюанси, фахівці підраховують вартість виробу і повідомляють її замовнику;
  • при обопільній згоді, менеджер зустрічається з замовником для підписання документів і одержання авансу;
  • після установки, нашими співробітниками, вироби та виконання обумовлених робіт в повному обсязі, замовник, робить 100% розрахунок і підписує відповідні документи.